SIK SORULAN SORULAR

SORU Göndermeden Önce SIK SORULAN SORULAR’a Göz Atmanızı Rica Ederiz.

Kargo Ücreti Öder miyim?
AcayipŞeyler.Com sitemizden yaptığınız 50TL üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.
Kapıda Ödeme opsiyonu var mı?
Kapıda Ödeme seçeneğimiz var. Kapıda Ödeme Ücreti Olarak Kargo Firmasının Bizden Tahsil Ettiği Tutar Sepet Tutarınıza Eklenecektir! Kapıda Ödeme Hizmet Bedelini Ödeme Sayfasına Geldiğinizde Detaylı Görebilirsiniz.
Siparişimin Teslim Edilmesi Nekadar Sürer?
Siparişinizin Size Teslim Edilmesi 1-2 İşgünü İçerisinde Olmaktadır. 15:00 Öncesi verilen siparişlerde Istanbul içerisinde ve Marmara Bölgesi ve Ankaraya kadar ertesi gün, diğer illerimizde ertesi işgünü içerinde olması muhtemeldir.
Online Ödeme Sistemimiz Ne Kadar Güvenli? Bilgilerimiz Korunuyor mu?
https:/ altyapımızla https://acayipseyler.com/ sitemizdeki tüm sayfalarımız sertifikalı kuruluşlar tarafından güvence altındadır. Tüm kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Ödemeleriniz ile ilgei bilgiler şifrelenmiş şekilde bankaya ulaştırılır ve bankaların güvencesi altında ödemeniz alınır ve SMS ile ceptelefonuza gelen şifre sisteme girilerek ödemeniz onaylanır.
Sipariş verdim, Şimdi Ne Olacak?
Siparişiniz en kısa zamanda hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Siparişiniz kargolanınca kargo takip numaranız sisteme girilir. Hesabim sayfanızdan Siparişlerim’e girerek siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
Siparişimle ilgili Fatura alacakmıyım?
Siparişinizle ilgili Efatura email adresinize düşecektir. Efaturanız ayrıca yazılı olarak paketinizin üzerinde adres bilgileri yazan kağıdın altında size ulacaktır.
İade Süreci?
İade veye Değişim istediğiniz ürünü,Orjinal Ambalajında, Size Ulaşan Fatura İle Birlikte, İade Sebebinizi ve Sipaiş Numaranızı NOT Olarak ekleyip, Kargo Sürecinde Orjinal Ambalajı Deforme Olmaması için bir dış ambalaja koyarak,  aşağıdaki adımları takip ederek gönderebilirsiniz.
  1. Paketinizi kargo sırasında koruyacak bir dış ambalaj içerisine güzelce paketleyiniz. Faturanızı eklemeyi unutmayınız!
  2. 08508401456 nolu telefonla veya 05434222947 nolu telefon ile iade paketinizin hazır olduğunu bize bildirin. (Sipariş No belirtiniz!)
  3. İade veya değişim yapılacak ürünü, size ulaştığı gibi, koruyucu dış ambalaja sararak peketleyiniz. Ürün orjinal ambalajı kargo sürecinde deforme olması durumunda; iade ve değişim sürecinde tespit edilerek ücret iadesi tutarından düşülecektir. İade ve değişim için elinizdeki ürünü güzelce paketleyip size En Yakın PTT şubesine,” 703088641 “ PTT Müsteri Numaramızı belirterek teslim ediniz. Herhangi bir adres veya firma ismi belirtmeden bu musteri numarası ile ekranda “Nefis A.G. Ltd Sti” adı ve adresimiz gorunecektir. Farklı bir kargo firması ile gonderim yapılması durumunda oluşacak kargo ücreti alıcıya yansıtılacaktır.
  4. PTT Kargo paketiniz bize ulaştıracak. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra ücret iadeniz yapılacaktır.