fbpx

Sıradışı Ve Fark Yaratacak 4 Hediye

Daha Önce Hiçbir Yerde Görmediniz Sıradışı Hediyeler Ve Fark Yaratacak 3 Hediye

Özel günlerde sevdiklerimize onları mutlu edecek ve fark aratacak hediyeler seçmek için haftalar öncesinden araştırmaya başlıyoruz. Onların ruhuna hitap eden aynı zamanda sizleri hiç unutmamalarını sağlamak için sıra dışı ürünler ararız. Ne yazık ki bu araştırma sürecimiz çoğu zaman hüsranla sona erer. Klişeleşmiş hediyeler seçerek istediğimiz farkı yaratamaz ve hayal kırıklığına uğrarız. Günümüzün gelişen imkanları ve yaratıcı fikirleri sayesinde sevdiklerimiz için en farklı ve sıra dışı hediyeleri bulabiliriz. Onları şaşırtarak unutulmaz bir sürpriz yapabiliriz! 

Çiçek Dürbünü

 Eski dönemlerde filmlerde kullanılan bir teknikten ilham alınarak üretilen çiçek dürbünü, sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacak farklı bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Adeta hayal dünyasına girmemizi sağlayan ve görsel bir şöleni size sunan çiçek dürbünü ile sevdiklerinize onları şaşırtacak ve mutlu edecek bir hediye verebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde her yaş grubuna hitap eden çiçek dürbünü, sizi hediye seçme derdinden kurtaran bir seçenek olarak hayatınızda yer alacak!  

Kinetik Kum

 Son yıllarda özellikle yurt dışında oldukça popüler hale gelen kinetik kumlar, ülkemizde de hızla artan popülerliği ile göze çarpıyor. Stres atma açısından oldukça fayda sağlayan ve insanların el becerilerini geliştirerek hayal dünyalarını genişleten kinetik kum, farklı bir hediye seçeneği olarak da tercih edilebilecek ürünler arasında bulunuyor. Küçük çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubuna hitap edebilen bu ürün sayesinde günlerce hediye arama derdinden kurtulabilirsiniz! 

Yapraklı Masa Saat Modelleri

 Dekorasyon ürünleri ve aksesuarlar hediye tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır. Ancak bu kategorideki ürünler arasından hediye tercihleri ne yazık ki ters orantılı olarak oldukça zordur. Bu ürün gruplarında yapılan tercihler karşımızdakinin zevkine göre oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve seçim sırasında sizi kararsızlığa düşürerek zaman kaybetmenize neden olur.Zamanı takip etmemizi sağlayan saatler ise bu grupta tercih edilebilecek ilk ürün grupları arasındadır. Klasik saat hediyesi kalıbından çıkmak için ise yapraklı metal masa saat modelleri ihtiyaç duyduğunuz sıra dışı çizgiyi yakalamanıza yardımcı olacak! Özel tasarımı ile farklı dekorasyonlara kolaylıkla uyum sağlayabilmesi hediye seçimlerinde sınırları ortadan kaldırmanızı sağlıyor!|||||||

Su Çarklı Şelale Cüce Tulumbacı

Adına ne derseniz deyin cüce su şelalesi gerek görüntüsü, gerek çıkardığı doğal su sesi gerekse farklı tasarımı ile bambaşka bir üründür. Minyatür bir su çarkı olarak hem su sesi ile dinlendirici bir etki yaratmakta hem de yosunlar ve su bitkileri ile doğayı yanı başınıza taşımaktadır. Led ışıklı, hareketli ışık toplu ve su çarkı ile sessiz ortamlarda huzurlu ve dingin doğal sesler yayar. Patronunuza alacağınız su çarkı inanın onu çok mutlu edecek bir taraftan da seçiminizle size olan bakış açısı değiştirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek