Sihirli Balık
59.9

Sihirli Balık

59,90 ₺
- +
Durumu:stokta var
SKU 8680041673405
none
Sihirli Balık nedir?
https://www.youtube.com/watch?v=hrw2GmO6g7g
Sihirli Balık Yetiştirme Kiti , Killifish cinsi balığın öğretici yetiştirme kitidir. Kitimiz sayesinde bu inanılmaz canlıların yaşam döngüsünü inceleyip, yumurtaların biyolojik gelişiminden doğuşuna, yavru döneminden yetişkinliğe kadar olan süreci yakından takip edebilirsiniz ve bu hayvanları canlı olarak gözlemleyebilirsiniz !
KILLIFISH YAŞAM DÖNGÜSÜ;
Kurak sezon yaklaştığında, dişi balıklar yumurtlar. Yumurtaların biyolojik gelişimi kurak dönemde duraklar. Yavrular aylarca yumurtadan çıkmayı bekler. Yağmur dönemi başladığında yavrular yumurtadan çıkar. 6 ile 8 hafta arasında erişkinliklerine ulaşırlar ve bu döngü hiç durmadan devam eder. Kitimizin içerisinden çıkan toprak karışımını oda sıcaklığında bulunan içme suyuna eklediğiniz zaman, 1 ile 48 saat içerisinde yavruların canlandığını gözlemleyeceksiniz. Yumurtadan ilk çıktığında çok küçük olan bu yavruları kitimizin sağladığı büyüteç sayesinde gözlemleyebilirsiniz. Düzgün bakıldığı ve talimatlara uyulduğu taktirde yavrularınızın 6-8 hafta içerisinde erişkinliklerine ulaştıklarını görebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=1x7gubGyYpw
İÇİNDEKİLER:
·         1 Adet Yetiştirme Kabı ·         1 Adet Yumurta Çıkartma Kabı ·         1 Adet Büyüteç ·         1 Adet Pastör Pipeti ·         1 Adet Renkli Akvaryum kumu ·         2 Çeşit Yem ·         2 Adet Kürdan ·         Kullanım KılavuzuİHTİYAÇLAR;Işık Kaynağı Oda Sıcaklığında içme suyuSİHİRLİ BALIK , Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan çok farklı ve yaratıcı bir üründür. Her yaştan insanın ilgisini çekecek bu ürün, çocuklarınıza öğretici bir kit, arkadaşlarınıza çok güzel bir hediye ve ofislerinizin vazgeçilmez bir dekorasyon parçası olacaktır.
https://www.youtube.com/watch?v=TDi8W1HSxdU Sihirli Balık Kit Bileşenleri Mini Akvaryum Doğurtma Kabı Büyüteç Pastör Pipeti Renkli Akvaryum Taşı Canlandırılacak Yavru Yemi Yetişkin Yemi Kürdan Kullanım Kılavuzu Kaynaklar Işık Kaynagı İçme Suyu

Kendi Yorumunuzu Yazın

YORUMLADIGINIZ URUN: Sihirli Balık