Rectangular Beyaz Masaüstü Akvaryum Kalemlik Ofis Akvaryumu
199.9

Rectangular Beyaz Masaüstü Akvaryum Kalemlik Ofis Akvaryumu

199,90 ₺
- +
Durumu:stokta var
SKU 8680041670633
none

 Masaüstü Akvaryum Kalemlik Rectangular Beyaz

Sevdiklerinize hediye vermek istediğinizde klişelere mecbur olma dönemi sona erdi. Kısa süre sonra artık var olmayacak kozmetik ürünleri ve kıyafetlerden çok daha farklı; ilginç ürünlere kolayca ulaşılabiliyor. Pekiyi neden sıradan ürünleri hediye edesiniz? Siz de benzersiz hediyeler vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Masaüstü akvaryum Kalemlik ürününü genç yaşlı herkese hediye edebilir, beklediğinizden çok daha hoş reaksiyon alabilirsiniz.

Hediyelik değil, eğlencelik…

Masaüstü Akvaryum Kalemlik, bir hediye olmaktan öte; hem eğlenceli bir hobi unsuru, hem de mükemmel bir aksesuardır. Bu ürünün kalemlik fonksiyonu, sahip olduğu özelliklerden sadece birisi, bir çok ilginç özelliğinin yanı sıra bir kalemlik olan ürün, akvaryum, ışıklı bir aksesuar, organizer, saat ve termometre gibi birçok özelliği bir arada sunuyor. Üstelik tüm bunları bir biblo kadar yer kaplayarak yapıyor. Ne zamandır balık sahibi olmak isteyen, ama bunun için gerekli donanıma sahip olmak isteyen sevdiklerinize küçük bir habitat sunabilirsiniz. Gücünü ister USB arabirimden, ister güç kaynağından alan ve balıkların yaşayabilmesi için her şarta sahip olan mini akvaryuma sadece su ve sevimli birkaç balık eklemek yeterli. Dahili filtresi, ışıklandırma ve havalandırması ile bu akvaryum bir harika!

Hediye mi dediniz?

Masaüstü Akvaryum Kalemlik elbette yalnızca bir akvaryum değil, üzerinde yer alan havai ışıklandırması ile bir aydınlatma aracı olan ürün, masaların aydınlatılması için kullanılabileceği gibi, herhangi bir konumda mükemmel bir aksesuar olarak kullanılabiliyor. Tabii masaüstü için ilginç dekorları sevenler için oldukça çekici bir tasarıma sahip ürünün üzerindeki saat detayı oldukça faydalı bir özellik olarak öne çıkıyor. Saatin bulunduğu kısımda yer alan kalemlik ise ürünün ismini de aldığı kısım ki, buraya pek çok anlık olarak kullanılan eşya konulabiliyor. Kalemden makas ve hatta belki elektronik bazı ekipmanlara kadar pek çok eşyanızı kolayca saklayabileceğiniz bir alan sunan Masaüstü Akvaryum Kalemlik bütün bu özelliklerinin yanı sıra son derece uygun fiyatıyla, satışa sunuluyor. Bu fiyatla satın alabileceğiniz daha uzun ömürlü ve ilginç bir hediye bulamayacağınız konusunda iddialıyız. Masaüstü Akvaryum Kalemlik, sevdiklerinizi çok sevindirebileceğiniz kaliteli bir ürün ve şimdi kolayca satın alabileceğiniz kadar yakınınızda.

Masaüstü Akvaryum Kalemlik Saatli Rectangular Beyaz

Kalemlikler, çalışma masalarında yer alan ve tüm kalemlerin bir arada muhafaza edildiği özel ürünlerdir. Fakat bazı kişileri sürekli olarak aynı kalemlik modellerini kullanmaktan sıkılmakta ve farklı modellere yönelmek istemektedirler. Bu noktada devreye masaüstü akvaryum kalemlik modelleri girmektedir. Masaüstü için ideal olan bu kalemlik modeli ilginç eşyalardan hoşlananlar için en doğru seçim olacaktır. En orijinal kalemlik modellerinden biri olan bu ürün hem akvaryum hem de kalemlik olarak kullanılabilmektedir. Estetik görünümü ile konduğu çalışma masanın havasını değiştirecek olan masaüstü akvaryum kalemlik birçok farklı özelliğe sahiptir. Bir çalışma masası için ihtiyaç duyulan her şeyi bir arada barındıran ürün hem iş yerleri hem de evlerde bulanan çalışma masaları için ideal olacaktır. Masaüstü akvaryum kalemlik ürünün özellikleri Masaüstü saatli akvaryum kalemlik ürünün özellikleri son derece çeşitlidir. Ürünün en önemli özelliği canlı balıkların içerisinde yaşayabilmesidir. Bu sayede akvaryumları izlemek için bilgisayarların ekran koruyucularının açılmasına gerek kalmayacaktır. Ürünün kalemlik olarak kullanılabilecek ayrı bir bölmesi bulunmaktadır. Buraya istenilen sayıda kalemin bir arada konması mümkündür. Bunun yanı sıra saatli olan ve led ışığı bulunan ürün her anlamda kullanışlı bir masaüstü ürünü olmaktadır. Ürünün led ışığı balıkların akşam saatlerinde bile izlenebilmesi imkanı yaratacaktır. Balıkların sağlıklı bir şekilde yaşamına devam edebilmesi için filtre sistemi bulunan ürün, balıklar için ideal yaşam ortamını sağlamaktadır. Ürün tek başına gönderilmemektedir. Yanında usb kablosu, akvaryum taşları ve süs ağacı da gönderilecektir. Usb kablosu ile bilgisayara bağlanabilen bu kalemlik modeli, her anlamda kullanışlı olacak ve bir masaüstü için gerekli olan her özelliği sağlayacaktır.

Masaüstü akvaryum kalemlik

kimler için uygundur? Masaüstü saatli akvaryum kalemlik, hemen hemen herkesi için uygundur. Gençlerin çalışma masaları için eğlenceli ve şık duracak olan bu ürün kaliteli bir hediye seçeneği olacaktır. Ürün yalnızca gençler için değil yetişkinler içinde idealdir. İş yerinde ya da ofiste kullanmak için etkileyici bir kalemlik satın almak isteyenlerin bu ürüne yönelmeleri ve bir göz atmaları tavsiye edilmektedir. Çalışma masasına gelen herkesin şaşkınlıkla bakacağı bu kalemli modeli herkesin dikkatini çekmeyi ve beğenisini kazanmayı başaracaktır. Bilgisayarda ekran koruyucu olarak karşımıza çıkan akvaryumların aksine gücünü USB aracılığıyla bilgisayardan alan Masaüstü USB Akvaryum gerçek balıklar için konforlu bir yaşam ortamı oluşturuyor. USB ile bilgisayarlara bağlanan akvaryum bilgisayardan güç alarak akvaryumu sürekli resirküle ediyor ve filtre sistemini çalıştırıyor. Akvaryum 6 tane renkli LED lambası içeriyor ve hem akvaryumun için hem de civarı oldukça renkli ve parlak oluyor. Aynı zamanda dijital saat ve ısı ölçer gibi özellikleri de bulunan akvaryumu isterseniz harici güç adaptörü ile satın alabilirsiniz. Setle birlikte , usb kablosu, süs ağacı ve taşları da geliyor. Tek ihtiyacınız kendi balıklarınızı almak ve masaüstü akvaryum da onları izlemek. Seçeneklerden siparişinize; bilgisayar olmadığı zamanlarda filtre ve ışıkları çalıştırmak harici güç adaptörünü ekleyebilirsiniz. Masaüstü Akvaryum Boyutları:  27x 12 x 21 cm USB Desktop Aquarium Ürün Özellikleri
  • USB Güç Konnektörü
  • Çok İşlevli kalemlik
  • Doğa sesleri
  • Çok renkli iç aydınlatma
  • Ayarlanabilir havai ışık
  • Alt-çakıl filtre sistemi
  • Düşük voltaj pompası
  • Zaman / tarih / hafta / sıcaklık gösteren LCD Takvim
  • Erteleme özelliği ile çalar saat ve geri sayım sayacı
Orjinalliğe ve Estetiğe Önem Verenler İçin Büyük Fırsat!

Kendi Yorumunuzu Yazın

YORUMLADIGINIZ URUN: Rectangular Beyaz Masaüstü Akvaryum Kalemlik Ofis Akvaryumu