Kapı Açıcı Kit
9.900000

Kapı Açıcı Kit

Özel Fiyat 9,90 ₺ Piyasa Fiyatı 20,00 ₺
- +
Durumu:stokta var
SKU 8680041675003
none

100% Doğal Ürün Organik Akıllı Ölçek Küpü

Dokunmadan Kapıları açın. Çekerek açılan, iterek açılan tüm kapı kollarına uygun. Asansör düğmelerine dokunmak için uygun pratik bir ürün. 

100% Organik Ürün PLA (Polylactic Acid), mısır nişastası ve şeker kamışından üretilen organik bir biyopolimer ve termoplastiktir. Bu nedenle, insan sağlığına zararlı olmayan Organik malzemeden üretilmiştir. 

PLA sağlığa zararlı olmadığı için insan vücudu ile temas halinde olabilecek yerlerde kullanılmaktadır. Örneğin; oyuncaklar, mimari ölçek modeller, mutfak gereçleri, kurabiye kalıpları, saklama kapları gibi.

100% Organik Ürün Muhafaza ve Bakımı: Organik içerikli ürünlerinizin doğal bozunuma uğramamaları için güneş ışığı ile sürekli maruz kalmalarını engelleyiniz. PLA’dan üretilmiş Organik ürünleriniz 60°C’den yüksek sıcaklıklarda yıkamamanızı öneriyoruz.

100% Organik Ürün Geri Dönüşüm ve Doğal Buzunum Süreci: PLA organik biyopolimer bir malzemedir ve bitkilerden yapılmaktadır. Bahçenizde olmasa da şehirlerde gübre olarak kullanılıp doğada parçalanabilir. 

Kendi Yorumunuzu Yazın

YORUMLADIGINIZ URUN: Kapı Açıcı Kit