GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

ÜRÜN İADE KARGOLAMA ŞARTLARI :

İade veya değişim yapılacak ürünü, size ulaştığı gibi, koruyucu dış ambalaja sararak peketleyiniz. Ürün orjinal ambalajı kargo sürecinde deforme olması durumunda; iade ve değişim sürecinde tespit edilerek ücret iadesi tutarından düşülecektir. İade ve değişim için elinizdeki ürünü güzelce paketleyip size En Yakın PTT şubesine,” 703088641 “ PTT Müsteri Numaramızı belirterek teslim ediniz. Herhangi bir adres veya firma ismi belirtmeden bu musteri numarası ile ekranda “Nefis A.G. Ltd Sti” adı ve adresimiz gorunecektir. Farklı bir kargo firması ile gonderim yapılması durumunda oluşacak kargo ücreti alıcıya yansıtılacaktır.