fbpx

Çocuğunuza Alabileceğiniz 3 İlginç Hediye!

İLGİNÇ HEDİYELER

Çocuğunuza sıra dışı bir hediye alarak onu şaşırtmak mı istiyorsunuz? Klasik hediyeler almaktan sıkıldınız ve fark mı yaratmak istiyorsunuz? O halde sizlere önereceğimiz hediyelere bir bakın deriz. Çünkü gerçekten çocuğunuz hem şaşırtacak hem de memnun edeceksiniz. Hem fonksiyonel hem de gerçekten acayip olan bu ilginç hediyeler, en güzel günlerinizi unutulmaz kılmada hem son derece etkili olacak hem de çocuğunuzun merakını canlı tutacaksınız.

1- 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologram

Meraklı insanlara son derece eğlenceli dakikalar geçirten 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologram, içine konulan nesnelerin 3 boyutlu görüntüsünü yansıtarak hologram etkisi yaratmaktadır. Bir düşünün ne kadar da eğlenceli? Aslında büyük küçük herkesi eğlendiren ilginç bir ürün. Temel olarak iki çukur ayna kullanılarak optik kurallardan faydalanıp optik ilizyon oluşturuyor. Erkek arkadaşınıza böyle bir hediye aldığınızda hem onu son derece şaşırtacak ve etkileyecek hem de hediye seçimindeki kararsızlıktan kurtulacaksınız.

Hediye seçiminde kararsız mı kaldınız? Öyle bir hediye olsun ki hem çok beğensin hem de seçiminizle sizi takdir mi etsin istiyorsunuz? O halde 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologram tam aradığınız hediyedir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan bu ürünle 3d görüntüler yakalanmakta, içine konulan objeyi dışa yansıtarak üç boyutlu bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle holograma ilgisi olan bir patronunuz varsa 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologramdan şaşmayın deriz. Her ortamda eğlenceli ve son derece keyifli bir hava yaratan ürünümüz hediye seçimini kolaylaştıran en çarpıcı üründür.

2- Jiroskop Original Tedco Gyroscope

Yerçekimine meydan okuyan çalışma sistemi ile hayranlık uyandıran Jiroskop Original Tedco Gyroscope, ip üzerinde bile uzun süre dönüş sağlayan bir üründür. Düşmeden o dönüşlerin nasıl olduğuna kafa yormayın. Hatta parmak üzerinde bile düşmeden uzun süre dönen oyuncağımız fizik kurallarını yerle bir ediyor. Çocuk ruhlu ve eğlenceyi seven bir patronunuz varsa Jiroskop Original Tedco Gyroscope onun için süper bir hediye olacaktır.

jiroskop Original Tedco Gyroscope|jiroskop orjinal|jiraskop gyrascope

3- Çiçek Dürbünü

Eski dönemlerde filmlerde kullanılan bir teknikten ilham alınarak üretilen çiçek dürbünü, sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacak farklı bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Adeta hayal dünyasına girmemizi sağlayan ve görsel bir şöleni size sunan çiçek dürbünü ile sevdiklerinize onları şaşırtacak ve mutlu edecek bir hediye verebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde her yaş grubuna hitap eden çiçek dürbünü, sizi hediye seçme derdinden kurtaran bir seçenek olarak hayatınızda yer alacak!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek