Patronunuzun Size Bakış Açısını Değiştirecek 3 İlginç Hediye

Patronunuzun Size Bakış Açısını Değiştirecek 3 İlginç Hediye

İlginç hediye arayışlarına en güzel şekilde cevap verecek 3 ilginç ürünü sizlere tanıtmak istiyoruz. Özellikle patronunuza alacağınız hediye ile onun size olan bakış açısını değiştirecek 3 ilginç ürün. Bu hediyeler o kadar farklı özelliklere sahip ürünler ki, bakanın bir daha baktığı ve çalışma sistemine bir türlü akıl erdiremediği aksesuarlar. Patron gibi en tepedeki bir adama da her hediye alınmaz ki. Hediye seçiminde zorlanmakta haklısınız. Gelin sizlere tanıtacağımız hediyelerden birini alın ve hem hediyenizle hem de hediye seçimini ile şaşkınlık yaratın.

1- Lüks Ofis Dekoru: Sihirli Havada Uçan Dünya MAGLEV

Lüks bir ofis dekoru olan Sihirli Dünya Havada Dönen Küre 8 Ledli Gümüş Siyah, manyetik ışıklı bir uçan küredir. Yer çekimsiz bir alanda dönen manyetik küre dünya, sihirli uçan küre olarak erkek arkadaşınızın ofisini renklendirecek. Bakanın bir daha baktığı ve merak uyandırdığı bu manyetik küreyi erkek arkadaşınıza hediye olarak alabilir, hem arkadaşınızı hem de diğer insanları şaşırtabilirsiniz. Nereden aklına geldi dedirtecek bir hediye olarak her mekana uyumlu olan bu hediyenizle erkek arkadaşınızın salonunu veya çalışma masasını renklendirebilir, dekoratif bir hediye olarak eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

|||||

2- USB Masaüstü Akvaryum Kalemliğe ne dersiniz?

Alın size acayip bir hediye daha. Masaüstü Akvaryum Kalemlik Saatli Yeni Siyah, erkek arkadaşınıza alabileceğiniz en ilginç hediyelerden biridir. Hem kalemlik, hem saat hem de akvaryum olarak hediye seçiminde kararsız kalanlar için oldukça ilginç bir hediye olan masaüstü akvaryum kalemlik, bir taraftan balık beslerken diğer taraftan çalışma masasında kalemlik ve saat olarak kullanılan bir aksesuardır. Eminiz ki erkek arkadaşınız bu hediyenizi çok beğenecek.

 

|masaustu-akvaryum-yeni|masaustu-akvaryum-yeni|masaustu-akvaryum-yeni|masaustu-akvaryum-yeni|masaustu-akvaryum-yeni|masaustu-akvaryum-yeni||||||||

3- Lüks Ofis Dekoru – Işıkla Dönen Dünya Küresi MOVA GLOBE

Ofis Dekorasyonu ve Ev dekorasyonunda ilginçliği ile ve kalitesiyle oldukça iddialı olan Mova Globe Doğal, Güneş Enerjisiyle çalışan ve sonsusa kadar kendi kendine dönen, mükemmel görünen bir dekordur. Ortamın havasını değiştiren tasarımı ile farklı ve ilginç bir hediye olabilir.

mova globe cassini green|mova globe cassini green gct-beach-lifestyle|mova globe cassini green gct-Lifestyle-2|mova globe cassini green|mova globe cassini terrestrial white WCT-winnerbadge1|mova globe cassini terrestrial WCT-Lifestyle-Green-Decor|mova globe cassini terrestrial white WCT-Lifestyle-2|mova globe cassini terrestrial white WCT-1

Sıradışı Ve Fark Yaratacak 4 Hediye

Daha Önce Hiçbir Yerde Görmediniz Sıradışı Hediyeler Ve Fark Yaratacak 3 Hediye

Özel günlerde sevdiklerimize onları mutlu edecek ve fark aratacak hediyeler seçmek için haftalar öncesinden araştırmaya başlıyoruz. Onların ruhuna hitap eden aynı zamanda sizleri hiç unutmamalarını sağlamak için sıra dışı ürünler ararız. Ne yazık ki bu araştırma sürecimiz çoğu zaman hüsranla sona erer. Klişeleşmiş hediyeler seçerek istediğimiz farkı yaratamaz ve hayal kırıklığına uğrarız. Günümüzün gelişen imkanları ve yaratıcı fikirleri sayesinde sevdiklerimiz için en farklı ve sıra dışı hediyeleri bulabiliriz. Onları şaşırtarak unutulmaz bir sürpriz yapabiliriz!

 

Çiçek Dürbünü

 

Eski dönemlerde filmlerde kullanılan bir teknikten ilham alınarak üretilen çiçek dürbünü, sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacak farklı bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Adeta hayal dünyasına girmemizi sağlayan ve görsel bir şöleni size sunan çiçek dürbünü ile sevdiklerinize onları şaşırtacak ve mutlu edecek bir hediye verebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde her yaş grubuna hitap eden çiçek dürbünü, sizi hediye seçme derdinden kurtaran bir seçenek olarak hayatınızda yer alacak!

 

Kinetik Kum

 

Son yıllarda özellikle yurt dışında oldukça popüler hale gelen kinetik kumlar, ülkemizde de hızla artan popülerliği ile göze çarpıyor. Stres atma açısından oldukça fayda sağlayan ve insanların el becerilerini geliştirerek hayal dünyalarını genişleten kinetik kum, farklı bir hediye seçeneği olarak da tercih edilebilecek ürünler arasında bulunuyor. Küçük çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubuna hitap edebilen bu ürün sayesinde günlerce hediye arama derdinden kurtulabilirsiniz!

 

Yapraklı Masa Saat Modelleri

 

Dekorasyon ürünleri ve aksesuarlar hediye tercihlerinde ilk sırada yer almaktadır. Ancak bu kategorideki ürünler arasından hediye tercihleri ne yazık ki ters orantılı olarak oldukça zordur. Bu ürün gruplarında yapılan tercihler karşımızdakinin zevkine göre oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve seçim sırasında sizi kararsızlığa düşürerek zaman kaybetmenize neden olur.

Zamanı takip etmemizi sağlayan saatler ise bu grupta tercih edilebilecek ilk ürün grupları arasındadır. Klasik saat hediyesi kalıbından çıkmak için ise yapraklı metal masa saat modelleri ihtiyaç duyduğunuz sıra dışı çizgiyi yakalamanıza yardımcı olacak! Özel tasarımı ile farklı dekorasyonlara kolaylıkla uyum sağlayabilmesi hediye seçimlerinde sınırları ortadan kaldırmanızı sağlıyor!

|||||||

Su Çarklı Şelale Cüce Tulumbacı

Adına ne derseniz deyin cüce su şelalesi gerek görüntüsü, gerek çıkardığı doğal su sesi gerekse farklı tasarımı ile bambaşka bir üründür. Minyatür bir su çarkı olarak hem su sesi ile dinlendirici bir etki yaratmakta hem de yosunlar ve su bitkileri ile doğayı yanı başınıza taşımaktadır. Led ışıklı, hareketli ışık toplu ve su çarkı ile sessiz ortamlarda huzurlu ve dingin doğal sesler yayar. Patronunuza alacağınız su çarkı inanın onu çok mutlu edecek bir taraftan da seçiminizle size olan bakış açısı değiştirecektir.

||

Matematik Maymunu – Çocukların Yeni Öğretmeni

Çocuklar daha anne karnından itibaren etraflarındaki olayları algılamaya başlarlar. Bu da öğrenme ve gelişmelerinin ne kadar erken başladığının göstergesidir. Günümüzde çocuklar gelişen teknoloji ile birlikte çok daha hızlı öğrenme kabiliyetine sahip olup, yetişkinlerin çözmekte zorlandığı konular üzerinde daha hızlı sonuca ulaşabilmektedirler.

matematik maymunu

Çocukların hızlı beyinsel gelişimi ve algısal yönlerini geliştirmek için küçük yaşlardan itibaren eğitimlerine önem vermek ve bu eğitimleri oyunlar ile bir araya getirmek oldukça  önemlidir. Bu sayede çocukların beyin ve zeka gelişimi daha hızlı gerçekleşmekte ve öğrenmeye daha açık hale gelerek geleceklerinin inşası için çok büyük bir adım atmış olurlar. Oyun ile bir araya gelmiş temel bilgiler sayesinde çocuklar eğlenerek öğrenir ve okul yaşantılarında da derslerinde daha kolay başarı elde etme fırsatına sahip olurlar.

Çocukların temel matematik bilgisine küçük yaşta sahip olması neden önemlidir?

Çocukların yaşamları boyunca kullanacakları temel matematik bilgilerini küçük yaşlarda öğrenmeleri de onların zihinsel gelişimi açısından oldukça önemlidir. Analitik düşünme yeteneği matematik bilgisi ile birlikte gelişmekte ve ilerlemektedir. Bu yüzden de çocukların küçük yaştan itibaren matematik bilgilerini öğrenmelerini sağlamak onların hem gelecekteki okul hayatları hem de ömür boyu yaşamlarında karşılarına çıkabilecek karmaşık durumlara karşı çözüm üretebilmeleri açısından oldukça önemlidir.

 

matematik maymunu

Neden Matematik maymunu?

3 yaş üzeri çocuklar için özel olarak geliştirilmiş ve temel matematik bilgilerini çocukların oyunla öğrenmelerini sağlayan Matematik maymunu ile çocuğunuzun küçük yaşlardan itibaren severek matematik öğrenmesini sağlayabilir ve gelecekteki okul yaşamlarında zorlanmadan okul hayatlarına devam etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Matematik maymunu ile çocuklar sayıları ve işlemleri severken bir yandan da problem çözme yetilerini küçük yaşlardan itibaren geliştirme şansını yakalayacaklardır.

Renkli ve eğlenceli bir görüntüye sahip olan matematik maymunu, öğretici özellikleri sayesinde küçük yaşlardaki çocukların matematik öğrenmesine yardımcı olur ve sayısal kabiliyetlerini geliştirmeleri açısından önemli faydalar sağlar. Problem çözme yeteneğini küçük yaşlarda edinen çocukların beyin gelişimleri de aynı doğrultuda daha hızlı gerçekleşir ve daha kolay öğrenme yetisine sahip olurlar.

matematik maymunu

Çocuğunuzun hayat boyunca kullanacağı temel matematik bilgilerini sizde ona matematik maymunu ile verebilir ve gelecekte ayağını yere daha sağlam basan bir birey olmasına yardımcı olarak çocuğunuzun geleceğine katkı sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuza Alabileceğiniz 3 İlginç Hediye!

İLGİNÇ HEDİYELER

Çocuğunuza sıra dışı bir hediye alarak onu şaşırtmak mı istiyorsunuz? Klasik hediyeler almaktan sıkıldınız ve fark mı yaratmak istiyorsunuz? O halde sizlere önereceğimiz hediyelere bir bakın deriz. Çünkü gerçekten çocuğunuz hem şaşırtacak hem de memnun edeceksiniz. Hem fonksiyonel hem de gerçekten acayip olan bu ilginç hediyeler, en güzel günlerinizi unutulmaz kılmada hem son derece etkili olacak hem de çocuğunuzun merakını canlı tutacaksınız.

1- 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologram

Meraklı insanlara son derece eğlenceli dakikalar geçirten 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologram, içine konulan nesnelerin 3 boyutlu görüntüsünü yansıtarak hologram etkisi yaratmaktadır. Bir düşünün ne kadar da eğlenceli? Aslında büyük küçük herkesi eğlendiren ilginç bir ürün. Temel olarak iki çukur ayna kullanılarak optik kurallardan faydalanıp optik ilizyon oluşturuyor. Erkek arkadaşınıza böyle bir hediye aldığınızda hem onu son derece şaşırtacak ve etkileyecek hem de hediye seçimindeki kararsızlıktan kurtulacaksınız.

Hediye seçiminde kararsız mı kaldınız? Öyle bir hediye olsun ki hem çok beğensin hem de seçiminizle sizi takdir mi etsin istiyorsunuz? O halde 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologram tam aradığınız hediyedir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan bu ürünle 3d görüntüler yakalanmakta, içine konulan objeyi dışa yansıtarak üç boyutlu bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle holograma ilgisi olan bir patronunuz varsa 3D Miraskop Üç Boyutlu Hologramdan şaşmayın deriz. Her ortamda eğlenceli ve son derece keyifli bir hava yaratan ürünümüz hediye seçimini kolaylaştıran en çarpıcı üründür.

2- Jiroskop Original Tedco Gyroscope

Yerçekimine meydan okuyan çalışma sistemi ile hayranlık uyandıran Jiroskop Original Tedco Gyroscope, ip üzerinde bile uzun süre dönüş sağlayan bir üründür. Düşmeden o dönüşlerin nasıl olduğuna kafa yormayın. Hatta parmak üzerinde bile düşmeden uzun süre dönen oyuncağımız fizik kurallarını yerle bir ediyor. Çocuk ruhlu ve eğlenceyi seven bir patronunuz varsa Jiroskop Original Tedco Gyroscope onun için süper bir hediye olacaktır.

jiroskop Original Tedco Gyroscope|jiroskop orjinal|jiraskop gyrascope

3- Çiçek Dürbünü

Eski dönemlerde filmlerde kullanılan bir teknikten ilham alınarak üretilen çiçek dürbünü, sevdiklerinizin yüzünü güldürecek ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayacak farklı bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Adeta hayal dünyasına girmemizi sağlayan ve görsel bir şöleni size sunan çiçek dürbünü ile sevdiklerinize onları şaşırtacak ve mutlu edecek bir hediye verebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde her yaş grubuna hitap eden çiçek dürbünü, sizi hediye seçme derdinden kurtaran bir seçenek olarak hayatınızda yer alacak!